Výcvik s mezinárodní certifikací

MŮJ VNITŘNÍ KOMPAS, aneb klíčové hodnoty jako vnitřní kompas motivace a spokojenosti
(Základy Spirální dynamiky SDi)
.
Interaktivní webinář, kde se zamyslíme nad otázkami:                                                           Pošlete nám e-mail, pokud máte o účast zájem: ZDE
 • Proč si lidé nerozumí?
 • Jak neodcházet z práce, nerozvádět se a neopouštět blízké zbytečně… aneb jak sladit své vnitřní hodnoty (to nejdůležitější PRO MNE)  s hodnotami ostatních? (to co po mne chce OKOLÍ, rodina, práce…)
 • Jak to, že se občas začneme zásadně názorově/hodnotově rozcházet s lidmi, se kterými jsme si byli blízko (rodiče, partneři, děti, práce…)?
 • Jak to, že dnes vidím různé aspekty života jinak, než tomu bylo před nějakým časem?
 • Co s tím?

Pakliže si občas kladete podobné otázky, nebo jste se dostali do životní situace, kde jsou tyto otázky aktuální, bude pro vás vhodný náš interaktivní webinář pod vedením Honzy Hrušky. Honza je úspěšný business a Life kouč a lektor manažerského i osobnostního rozvoje.

Z obsahu:

 1. Jsem normální, když začínám vidět věci jinak, než ostatní?
 2. Jak odlišit své hodnoty od „přesvědčení“ zvenčí (chci/měl bych)?
 3. Klíčové hodnoty jako zdroj vnitřní motivace.
 4. Z čeho je na výběr, když mluvíme o Klíčových hodnotách (v Aj. Jádrové hodnoty -Core Values)?
 5. Jak neodcházet z práce, nerozvádět se a neopouštět blízké zbytečně?
 6. Jak sladit své hodnoty s okolím, pakliže chci? (Já/práce/rodina/partner…)
 7. Zajímavá aktivita na propojení s hodnotami (Jeden z procesů Point of You – The Coaching Game).
 8. Sdílení a práce ve skupinách.

O tom všem se budeme bavit na interaktivním webináři, na který vás tímto srdečně zveme.

Webinář povede Honza Hruška, kterého mnozí z vás znáte z programů, zaměřených na podporu psychického zdraví a odolnosti. Honza je úspěšný business a Life kouč a lektor manažerského i osobnostního rozvoje.

.
Termín konání: Únor 2023 – Praha
Místo konání: On-line  Webinář
Cena Webináře 290 Kč bez DPH, 350 Kč včetně DPH

CERTIFIKOVANÝ PROGRAM – SPIRÁLNÍ DYNAMIKA

Tento výcvik proběhne v první polovině příštího roku roku pod vedením Jana Hrušky a Christophera Cooke

Honza v současné době působí hlavně jako kouč, metodik a lektor, absolvoval několik výcviků SDi. Je žákem Dona Becka, jednoho ze spoluautorů konceptu SDi, druhý stupeň SDi kvalifikace získal ve Švýcarsku, v programu organizovaném Christopherem, je aktivním členem skupiny Center for Human Emergence – CHE. Honza v rámci svých odborných činností zastřešuje aktivitu centra (focal) Spirální Dynamiky v naší geografické oblasti. Máme radost, že jsme jedním z šesti takovým centrem ve světě. Více informací najdete v sekci „O lektorech výcviku“.

Christopher je vedoucí osobností naší partnerské organizace 5deep integral, GmBh (Švýcarsko), zároveň je jedním z nejlepších odborníků v oblasti SDi (Spiral Dynamics Integral), dlouholetým členem Spiral Dynamics Group.

Program, který se i letos uskuteční pod hlavičkou Integral Growth(ALPINAUTIC, s.r.o.), je v současné době jediným akreditovaným programem Spiral Dynamics Group pro seznámení s touto teorií a jejímu praktickému osvojení v ČR a na Slovensku. Jedná se již o třetí opakování, které je postaveno na úspěchu z minulých běhů a praktických zkušeností, které jsme v oblasti využití konceptu SDi a Integrálního myšlení za dobu jejího využívání získali. Absolvování výcviku Vám pomůže hlouběji poznat sám/sama sebe a druhé, naučíte se lépe pracovat s dosud nevyužívaným osobním a týmovým potenciálem, dokážete lépe reagovat na rozsáhlé změny ve Vašem okolí. V neposlední řadě Vám výcvik pomůže k pochopení důvodů, proč se ani po několika opakováních nedaří odstranit problémy, které nás často omezují, a umožní Vám objevit takové postupy, které skutečně fungovat budou.


Výcvik je rozdělen do tří následujících částí:
 • 1. část – SDi – základy
 • 2. část – SDi – práce v projektech a on-line nástroje
 • 3. část- pokračování a certifikace s Christopherem Cookem
1.část – SDi – základy
První třídenní část se pod vedením Jana Hrušky zaměřuje na získání základních informací, pochopení principu této teorie  na možnost praktického využití nabytých poznatků.
 • Termín a místo konání – Podzim 2024 Praha
 • Cena: 9.500 Kč bez DPH
Výcvik je v této fázi možné ukončit, účastníci dostanou potvrzení o absolvování aby v případě zájmu mohli v dalším rozvoji v oblasti SDi pokračovat později.
Zájemci o možnost pracovat s on-line nástroji , interpretaci jejich výsledků a mezinárodní certifikaci , budou pokračovat dalším stupněm výcviku.
Příprava na 2. část – projekt v SDi.
.
2. část – SDi – práce v projektech a on-line nástroje.
 • Termín a místo konání - Prosinec 2024 v Praze
 • Cena: 8.000 Kč bez DPH + 100 USD za licenci k využívání systému OnlinePeopleScan na 6 měsíců
Mezi následujícím modulem proběhne intenzivní domácí příprava a zpracování reálného projektu, nebo případové studie.

3. část
pokračování pod patronátem našeho partnera Christophera Cookea je připraveno pro účastníky, kteří mají zájem získat mezinárodní akreditaci.
Podle počtu zájemců proběhne buďto formou webináře, nebo za osobní přítomnosti Christophera v Praze, případně ve švýcarském Lucernu.
 • Termín konání: po dohodě účastníků – předpoklad jaro 2025

Chcete se dozvědět více?

Napište nám, nebo zavolejte – rádi Vám sdělíme všechny potřebné informace
420 603 235 049 (Jan Hruška)